Kaip skirti dalį Gyventojų Pajamų Mokesčio (GPM)?

Kiekvienais metais iki gegužės 2d. deklaruodami pajamas gyventojai gali užpildyti prašymą skirti iki 1,2% savo GPM (gyventojo pajamų mokesčio) pasirinktiems paramos gavėjams.

Jums tai nieko nekainuoja, nes skiriama parama susideda iš dalies valstybei ir taip mokamų mokesčių.

Kas yra Trans Autonomija?

Asociacija Trans Autonomija buria translyčius ir translyčius palaikančius Lietuvos žmones. Mūsų tikslas – užtikrinti ir plėsti translyčių žmonių teises, kurti glaudžią bendruomenę ir šviesti visuomenę translytiškumo klausimais. Surinktos lėšos padės išsilaikyti organizacijai – organizuoti veiklas (tokias kaip Trans žmonių matomumo diena: “Kokio trans žmonių judėjimo ir matomumo reikia Lietuvoje? Diskusija ir pasibuvimas”; Trans žmonių atminimo diena; Vilnius Pride ir kt.), kurti turinį, paremti asociacijos narius, kuriems reikalinga finansinė parama dėl tranzicijos ar kitų priežasčių.

Kaip tai padaryti?

Pateikiame nuorodą į VMI video instrukcijas, kaip užpildyti paraišką:

Pildydami paraišką Trans Autonomiją galite rasti pavadinimu arba kodu 305961828. Galite skirti dalį, ar visus 1,2%.

Dėkojame už jūsų paramą!

Kaip dar galiu paremti?

Jei esate translytis ar translyčius žmones palaikantis asmuo, visada esate laukiamas mūsų Discord serveryje, Facebook puslapyje. Galite tapti Trans Autonomijos nariu/e ir prisidėti prie TA vykdomų veiklų, turinio, organizavimo ir kitų susijusių veiklų.

Jeigu turite galimybę, taip pat džiaugiamės ir savanoriška pinigine parama. Mūsų rekvizitai:

Gavėjas: Asociacija Trans Autonomija
Banko sąskaita: LT677300010170748532