Mums reikalinga jūsų parama

Kaip galiu paremti?

Trans Autonomijos veiklą galite paremti keliais skirtingais būdais:

  • apsilankydami mūsų Contribee puslapyje ir suteikdami vienkartinę paramą arba užsiprenumeruodami paramą kas mėnesį;
  • pervesdami savo piniginę paramą į mūsų banko sąskaitą:
    Gavėjas: Asociacija Trans Autonomija
    Banko sąskaita: LT677300010170748532
  • skirdami dalį savo gyventojų pajamų mokesčio. Tai jums nieko nekainuoja ir prisideda prie Trans Autonomijos;
  • prisidėdami prie Trans Autonomijos bendruomenės Discord platformoje ar susisiekdami su mumis el. paštu [email protected]

Kodėl verta remti?

Mūsų tikslas – būti trans žmonių balsu Lietuvoje. Pasaulyje vis labiau kylant įvairovei ir įtraukimui siekiame, kad būtų užtikrintas kiekvieno Lietuvos trans žmogaus orus gyvenimas ir lygybė. Paremdami Trans Autonomiją jūs ne tik remiate translyčių asmenų teises, bet ir padedate kurti visuomenę, kuri priima ir švenčia kiekvieno asmens autentišką „aš”.

Savo tikslų siekiame burdami bendruomenę, kurdami projektus, kurie suteikia švietimą, resursus ir saugias erdves translyčiams asmenims. Tai – konferencijos, diskusijos, paskaitos ir bendradarbiavimo iniciatyvos su panašius tikslus turinčiomis ir translyčius asmenis palaikančiomis organizacijomis. Šie renginiai ir resursai yra gyvybiškai svarbūs plečiant matomumą, palaikant supratingumą ir skatinant lygybę translyčių asmenų bendruomenei.

Paremdami Trans Autonomiją jūs tariate tvirtą žodį, kad tikite pasauliu, kur visi gali būti savimi be baimės ar išankstinio nusistatymo. Jūsų parama turės išliekantį pėdsaką, leisiantį Trans Autonomijai tęsti savo darbą skatinant translyčių asmenų teises ir kuriant labiau įtraukiančią ir geraširdišką visuomenę.

Kam bus naudojamos surinktos lėšos?

Lėšos reikalingos tolimesniam organizacijos gyvavimui ir užtikrinimui, kad Trans Autonomija ir toliau dirbs su specialistais, translyčiais žmonėmis, žiniasklaida ir visais kitais būdais skatins supratingumą, toleranciją ir švietimą translytiškumo klausimais.

Surinkto fondo pinigai naudojami translyčius asmenis remiančiam pagalbos tinklui palaikyti, patalpų nuomai, maitinimui, transporto išlaidoms.

Kviečiame peržiūrėti Trans Autonomijos vykdytas veiklas.